Kvalitné a hrejivé deky

Kvalitné deky z mikrovlákna sú v každej domácnosti ako doma. Príjemný a hrejivý materiál sa ľahko udržiava a po vypraní rýchlo schne. Naše deky z mikrovlákna sú veľmi žiadané aj preto, že ide o český výrobok s dlhou životnosťou.

Príjemná deka je váš najlepší kamarát. Ponúkame ich v dvoch rozmeroch 150x200 cm a 200x230 cm. V mnohých farebných variantoch vrátane špeciálneho vianočného motívu. Deka z mikrovlákna vás zahreje, keď si chcete zdriemnuť. Podloží vám hlavu alebo nohy pri televízore. Elegantne prikryje postele v spálni ako prehoz. A odprevadí vás aj na piknik, do letného kina či na dovolenku.

Pre najmenších členov rodiny máme samozrejme aj detské deky v niekoľkých farebných variantoch. V ponuke nájdete aj deky z mikrovlákna s extra dlhým vlasom pre extra pocit luxusu a výnimočnosti. Ľahká a hrejivá deka je praktický darček, ktorý poteší každého.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 28 položiek

Kvalitné deky nielen z mikroplyšu

Zababušte sa do hrejivých diek z Goldea.sk, ktoré sú vyrobené len z tých najkvalitnejších materiálov. Do deky sa zabalíte večer pri televízii, na chate pri táboráku alebo na nej dokonca usporiadate piknik pre celú rodinu. Fantázii sa medze nekladú. Takéto deky z mikrovlákna svoju textúrou pripomínajú hodváb, a preto sú tak príjemné na omak. Neváhajte a vyberajte zo širokej ponuky diek v rôznych atraktívnych farbách a vzoroch. Čo takto potešiť svoje deti kvalitné dekou s medvedíkom, levom alebo s koňom? Vaše deti si zamilujú hrejivé deky z mikrovlákna, pretože svojou textúrou pripomínajú plyšového medvedíka. Deka sa nestratí v žiadnej domácnosti a vďaka kvalitným materiálom Vám vydrží skoro naveky. Ak máte odvahu a šikovné slovenské ruky, môžete si vyrobiť deku vlastnou, vďaka našej ponuke mikrovlákna v metráži.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2707 odberných miest po celom Slovensku