Publikované dňa 26.10.2023

Objavte inšpiráciu pri zdobení svojho domova na Vianočnú atmosféru

Vianočné sviatky sú časom radosti a spolupatričnosti a nie je lepší spôsob, ako sa naladiť na sviatočnú atmosféru, ako si vyzdobiť domov na Vianoce. Ak si lámete hlavu nad tým, aké vianočné dekorácie si vybrať, v tomto článku vám predstavíme niekoľko motívov, ktoré vám doma vytvoria jedinečnú Vianočnú atmosféru.

vune-smrku-povleceni

1. Kolekcia Zimná krajina

Najobľúbenejší motív minulých Vianoc máme aj tento rok. Či už si týmto vzorom ozdobíte spálňu, detskú izbu alebo jedálenský stôl, zasnežené domčeky a stromčeky sú skôr zimným vzorom, a tak môžu zdobiť váš domov aj po Vianociach.

2. Kolekcia Čaro Vianoc

Tento motív sme navrhli pre tých, ktorí uprednostňujú výraznejšie motívy, ale zároveň nechcú mať doma nič gýčové. Tmavozelená farba neodmysliteľne patrí k Vianociam, v kombinácii s bielymi stromčekmi a hviezdami je táto kolekcia harmonickým Vianočným doplnkom.

3. Kolekcia Vôňa smreka

Moderné a minimalistické smrekové vetvičky potešia najmä tých, ktorí vo svojej domácnosti uprednostňujú minimalizmus. Minimalistické motívy sa dobre kombinujú aj s jednofarebnými výrobkami a vytvárajú originálne kombinácie.

4. Kolekcia Čierne stromčeky

Moderná kolekcia Čierne stromčeky sa veľmi dobre hodí do moderných, jednoduchých interiérov. Vďaka jednoduchej farebnej kombinácii ju možno ľahko zladiť s ostatnými doplnkami a dekoráciami.

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €