Metrážový textil

Naša ponuka metrážového textilu je veľmi pestrá. Ponúkame Vám bohatú ponuku látok, záclon a riasiacich stúh, plyšových látok a umelých kožušín, PVC obrusovin a vypchávok z textilu. Medzi najpredávanejšie látky patria látky zo 100% bavlneného plátna alebo dekoračné látky. Oba materiály látok Vám ponúkame v jednofarebnom prevedení alebo potlačené kvalitným stálofarebným vzorom.

Látky začíname strihať od 0,5 m. Na skladoch je nespočet rolí látok o šírke 20 m, teda máme veľa zásob. Máme pre Vás pripravené aj neštandardné materiály, ktoré Vám poslúži na pracovné odevy. Medzi špeciálne látky patrí napríklad teflónové látky, ktoré majú teflónovú úpravu, vďaka ktorej odpudzujú vodu a sú odolné proti znečisteniu tekutinami.

Nezáleží na tom, či ste profesionálna krajčírka alebo šijete výrobky len pre seba a svojich blízkych. Na našej stránke bytového textilu nájdete veľmi širokú škálu materiálov a farieb. Veríme, že naša prvotriedna kvalita uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Všetky nami ponúkané produkty sú kvalitné české výrobky.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 652 položiek

Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1776 odberných miest po celom Slovensku