Metrážový textil

V ponuke metrážového textilu nájdete nielen rôzne druhy látok, ale aj záclony, PVC obrusy alebo umelý plyš. V e-shope si môžete objednať metráž od 0,5 metra až po celé role, sme vždy pripravení vyhovieť vašim potrebám.

Odmeriame vám práve toľko bavlnenej alebo dekoračnej látky, koľko potrebujete k šitiu dekorácií pre váš domov alebo vlastných obliečok. A keby vám pochybilo, pošleme ďalší balíček. Platí to aj pre ďalšie tkaniny, ako je lehátkovina alebo zatemňovacia látka, prípadne látka s teflónovou úpravou proti znečisteniu. V metráži si môžete vybrať aj praktické PVC na obrusy alebo klasické záclony v rôznej šírke a v mnohých rôznych vzoroch. Pri záclonách ponúkame aj ďalšie služby, napríklad bočné obšitie alebo našitie riasiacej pásky. Tieto doplnky je možné zakúpiť tiež samostatne.

Obľúbenou kategóriou metrového textilu sú mäkučké plyše a umelé kožušiny. Z nich si môžete ušiť nadýchané prehozy na kreslá alebo pohovku. Vyzerajú skvele a ľahko sa udržiavajú. Doprajte si skutočné pohodlie s naším metrážovým textilom v tej najvyššej kvalite.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 599 položiek

Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2670 odberných miest po celom Slovensku