Publikované dňa 5.9.2023

Víta vás nová Goldea

nová-goldea

Po siedmich rokoch od založenia firmy sme zistili, že už nie sme iba malý e-shop s bytovým textilom, ale sme sebavedomý 30 členný tím, ktorý dal život inšpiratívnej značke Goldea. Posledné dva roky sme premýšľali, ako najlepšie prepísať naše hodnoty, ako sú radosť, inšpirácia, rodina, domov, a preto vznikol úplne nový vizuálny štýl našej značky. Ten odráža všetky tieto hodnoty v plnej kráse. Teda hodnoty, na ktorých chceme dlhodobo stavať. Nejde len o nové logo alebo farebnosť. Chceme byť jedineční a chceme byť poriadne vidieť.

Najväčšie zmeny sa týkajú nášho e-shopu, ktorý vo svojom novom koncepte ponúka ešte príjemnejší spôsob nakupovania a taktiež množstvo novej inšpirácie pre útulné a moderné bývanie. Veď naším novým sloganom je Šijeme radosť domova.

Stále predávame kvalitné výrobky v oblasti posteľnej bielizne a bytového textilu, ušité českými krajčírkami. Teraz si ich ale môžete lepšie prezrieť, prečítať si užívateľské recenzie, vytvárať si vlastné zoznamy obľúbeného tovaru, ku ktorému sa môžete vrátiť a nakúpiť ho jednoducho neskôr. A tú sľubovanú inšpiráciu pre vás budeme sústrediť do nového miesta. Inspiračný múr aj ďalšie vychytávky vám oficiálne predstavíme už za pár dní.

Dajte nám vedieť, ako sa vám Nová Goldea páči! Tešíme sa na vaše názory a námety.

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €