Publikované dňa 2.3.2023

Pustite svoje deti do džungle za zvieratkami

Keby si deti mohli samy vybrať, v akom svete chcú žiť, určite by tam nechýbali zvieratká. Farebná a veselá. Pustite svoje deti do džungle, na safari alebo na prázdniny s novými potlačami, ktoré si obľúbite na prvý pohľad aj dotyk. Goldea pripravila hneď tri novinky v detskom sortimente.

Prvý potlač je divoký ako džungľa, v ktorej je treba zvieratká hľadať medzi palmovými listami. Opičiaci, tiger a lev s mohutnou hrivou žiaria žltými a okrovými farbami, zatiaľ čo africká príroda je samozrejme zarastená zeleňou. Ak hľadáte kľudnejší potlač so zvieratkami spôsobne usadenými, tak sa pozrite na motív safari. Biely podklad pôsobí upokojujúcim dojmom a zebra, hroch alebo žirafa sú stále malí a roztomilí, netreba sa ich báť.

Zvieratká na prázdninách je názov poslednej novinky pre deti. A ako inak sa vydať za dobrodružstvom než nasadnúť na motorku, do auta alebo šoférovať autobus. Ježko, zajac, medveď a ostatné zvieratká už v lese postavili stan a tešia sa na všetky malé nezbedy.

Bavlnené plátno najvyššej kvality, s certifikátom zdravotnej nezávadnosti a dlhou trvanlivosťou farieb, si môžete kúpiť ako metráž v šírke 160 cm. V nových dizajnoch ponúkame aj závesy do detskej izby, obliečky do postieľky aj postele, obliečky na vankúšiky, dokonca aj napínaciu bavlnenú plachtu s gumou po obvode, ktorá pevne drží na mieste aj počas nepokojného spánku.

Doprajte svojim deťom tú najvyššiu kvalitu s motívmi, ktoré im vyčaria úsmev na tvári. Jar je za dverami a prichádza čas veselí a novej energie.

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €