Bavlnené látky v metráži

Pripravili sme pre Vás širokú ponuku kvalitných bavlnených plátien v metráži. Bavlna je tradičný a veľmi obľúbený druh látky so širokou možnosťou využitia. Nami ponúkané bavlnené látky v plátnovej väzbe sú látky určené na šitie obliečok, povlakov na vankúšiky, obrusov a ďalšieho bytového textilu a dekorácií.

Bavlnené látky s detskými motívmi sú ideálne na ušitie zavinovačiek a hniezdočiek pre bábätká, mantinelov do postieľky a ďalších výrobkov pre najmenších. Pri súčasnej situácii je bavlnené plátno tiež vynikajúcou látkou na rúška.

Zakladáme si na kvalite ponúkaných látok, preto bavlnené látky z tejto ponuky majú atest Oeko-Tex Standard 100. Veríme, že oceníte tiež to, že našu ponuku bavlnených látok v metráži pravidelne dopĺňame o nové motívy.

Celkom 127 položiek

Bavlnená plátna v metráži

Či už ste profesionálna krajčírka alebo šijete pre svoje vlastné potešenie, Goldea.sk ponúka kvalitné bavlnené látky v metráži Vám všetkým. Ponúkame bavlnené látky v plátnovej väzbe, teda plátna a to ako v jednofarebnom prevedení v širokej palete farieb, tak aj s mnohými zaujímavými vzormi. Disponujeme veľkými skladovými zásobami, preto sa na nás môžete obrátiť aj v prípade záujmu o väčší odber látok.

Bavlnená plátna majú široké využitie, pričom s príchodom koronavírusu COVID-19 sa objavilo nové využitie a 100% bavlnená plátna sa stala základným materiálom pre šitie látkových rúšok.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2709 odberných miest po celom Slovensku