Bavlnené posteľné obliečky s drobnými vzormi

Bavlnené obliečky s drobnými vzormi sa hodia do každej domácnosti. Zdiaľky vyzerá celkom nenápadne, ale v detailoch ide o nežné a zaujímavé motívy. Môžete si pred spaním počítať prúžky na perine, mačacie labky alebo bodky. Potlač je praktický a môžete si vybrať z jemných pastelových farieb alebo obľúbenej čiernobielej kombinácie.

Posteľné obliečky s drobnými vzormi šijeme v českých dielňach z kvalitnej 100% bavlny s vysokou gramážou 145g/m2, ktorá je zárukou dlhej životnosti a stálofarebnosti aj pri častom používaní. Obliečky majú praktické zapínanie na zips.

Praktické posteľné prádlo šijeme v klasických rozmeroch prikrývky 140x200 cm a vankúša 70x90 cm. Ponúkame aj predĺženú dĺžku prikrývky 140x220 cm a niekoľko rozmerov pre francúzske prikrývky až do veľkosti 240x220 cm. Novo si môžete zvoliť veľkosť obliečky na vankúš, ktorú vám upravíme na mieru zadarmo.

Posteľné prádlo s drobnou potlačou môžete striedať aj s jednofarebnými bavlnenými obliečkami, ktoré sa nikdy neomrzia. Nezabudnite na kvalitné plachty alebo ďalšie obliečky na vankúšiky v našej ponuke.

Celkom 24 položiek

Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2670 odberných miest po celom Slovensku