Zatemňovacie látky Blackout v metráži

Zatemňovacia látka na závesy čiže blackout je látka so špeciálnou vrstvou, ktorá neprepustí slnečný svit a tým tiež zamedzí prestupu tepla do miestnosti. Skvele Vám poslúži k zatemnenie a odhlučnenie miestností.

A kde všade nájdu blackout závesy ušité z metráže zatemňovacích látok uplatnenie? Priamo vo Vašej spálni či izbičke, kde Vám zaručí pokojný a ničím nerušený spánok, v hoteloch, divadlách, konferenčných miestnostiach a v mnohých ďalších spoločenských priestoroch.

Šijeme blackout závesy na mieru

Máte zaujem o ušitie zatemňovacího závesu na mieru z ponúkaných metráží? Nakonfigurujte si zatemňovacie záves na mieru a alebo nám napíšte Vaše požiadavky na záves (rozmery, zvolený typ blackoutu, spôsob uchytenia) a my Vám obratom spracujeme a zašleme cenovú ponuku. Radi Vám tiež zašleme vzorčeky jednotlivých látok.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 37 položiek

Zatemňovacia látka Blackout - ideálna voľba na zatienenie a odhlučnenie miestnosti

Pokiaľ zháňate zatemňovacia látku blackout v metráži, z ktorej si ušijete nielen krásne závesy, ale tiež ju môžete použiť ako poťahy na vankúše, tak ste na správnej adrese. Goldea Vás prevedie širokou ponukou zatemňovacích látok v rôznych farbách, v elegantnej šedej, azúrovo modrej, krémovo béžovej, prírodné hnedé alebo jemné biele.

Blackoutové závesy poskytujú, okrem perfektného zatienenie, ďalšie skvelé výhody. Blackout látka poslúži aj ako protihluková varianta, ktorá Vám dopraje sladký a hlboký spánok, a to vďaka jej pevnosti. V horúcich letných dňoch zostane miestnosť príjemne chladná, pretože zadná strana zatemňovacia látky je opatrená nepriepustnou vrstvou vo snehovo biele. Vďaka tomu tieto zatemňovacia látky v metráži odráža svetlo a zabraňujú prestupu nepríjemného sálajúceho tepla do miestnosti.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2707 odberných miest po celom Slovensku