Jednofarebné bavlnené posteľné obliečky

Predstavujeme Vám novinku v podobe jednofarebných bavlnených posteľných obliečok. Ponúkame kolekciu jednofarebných obliečok vo 20 rôznych farbách, medzi ktorými určite nájdete svojho favorita. Vyberať môžete obliečky v pestrých farbách, ale aj v klasickej bielej či čiernej farbe. Je tak určené pre všetkých z vás, ak máte radi jednoduchosť a vzorované obliečky sa Vám už prestávaju páčiť alebo sa Vám nehodia do kombinácie s interiérom Vašej spálne.

Jednofarebné posteľné obliečky je ušité z vysoko kvalitnej hladkej 100% bavlny o gramáží 145g/m2. Je opatrené praktickým zapínaním na zips, avšak ak preferujete iný spôsob zapínania, radi Vám vyhovieme. Pokiaľ Vám nevyhovujú klasické rozmery z našej ponuky: 140x200 / 140x220 cm a 70x90 cm, môžeme Vám jednofarebné obliečky ušiť v ľubovoľnom rozmere. U týchto jednofarebných obliečok garantujeme dlhú životnosť obliečok a stálofarebnosť aj po mnohých pracích cykloch.

K obliečkám si môžete dokúpiť jednofarebné bavlnené obliečky na vankúše, ktoré ponúkame v rovnakých farbách ako tieto jednofarebné obliečky.

Celkom 31 položiek

Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2064 odberných miest po celom Slovensku