Jednofarebné obliečky na vankúše

Celkom 104 položiek

Najpredávanejšie jednofarebné povlaky

V našej ponuke povlakov si môžete vybrať z celého spektra krásnych a pestrých farieb a z mnohých rozmerov. Avšak možno Vás zaujíma, ktorá z farieb a aké rozmery jednofarebných povlakov sú najžiadanejšie.

Vďaka širokému spektru ponúkaných rozmerových variantov nie ste odkázaní len na štandardné rozmery výplňových vankúšikov, ale môžete využiť akýkoľvek vankúš, ktorý sa Vám váľa doma a len ho opatriť zakúpeným návlekom. V opačnom prípade môžete k jednofarebnému povlaku zakúpiť aj výplňový vankúšik.

Jednofarebné povlaky bez lemu aj s lemom

V našej ponuke jednofarebných povlakov na vankúše nájdete dva druhy: klasické povlaky a povlaky s ozdobným lemom. Lem je z každej strany široký cca 5 cm. Je len na Vás, ktorý štýl povlaku Vám bude vyhovovať.

Hľadáte vhodný produkt, ktorým dokonale doladíte obývaciu izbu, spálňu alebo detskú izbičku? Jednofarebné bavlnené povlaky sú ideálnou voľbou. Môžete si vybrať z celého spektra krásnych a pestrých farieb, vďaka ktorým oživíte nielen sedacie súpravy. Ponúkame obliečky na vankúše v mnohých rozmerových variantoch, tak aby ste mohli využiť akýkoľvek vankúš, ktorý doma nájdete. Najpredávanejšie rozmery sú klasické a to 40x40cm, 45x45 cm a tiež 50x50 cm.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1254 odberných miest po celom Slovensku