Nepriepustné froté v metráži

Okrem klasického froté ponúkame v metráži aj froté s PU záterom. Jedná sa o froté zo 100% bavlny, ktoré má na spodnej vrstve polyuretánový záter. Vďaka nemu látka neprepustí kvapalinu. Perfektne sa hodí napríklad do detských postieľok, na prebaľovacie podložky, podbradníky alebo ako chránič matraca.

Froté látky s PU vrstvou sú priedušné a nešustí. Zaistí vám tak maximálny komfort a pohodlie. Iste vás poteší tiež antibakteriálna úprava a možnosť prania až do 60°C. Froté látku s PU záterom ponúkame v piatich farbách, v šírke 205 cm a s gramážou 210g/m2.

Všetky froté látky sú kvalitným výrobkom s certifikátom Oeko-Tex Standard 100. Ten vám garantuje dlhú životnosť a vynikajúce textilné vlastnosti.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Rozmer:
Dostupnosť:
Celkom 5 položiek

Kvalitné froté látky s PU záterom majú vysokú gramáž

Ako spoznáte kvalitný froté materiál? Podiel bavlny a gramáž látky sú čo najvyššie. Platí tu jednoduché pravidlo. Čím vyššia gramáž, tým dlhšia životnosť froté látky a následne výrobku z nej je. Froté by malo mať gramáž medzi 180 a 210 g/m2. My ponúkame gramáž 210 g/m2.

Táto froté látka má zo spodnej strany polyuretánový záter, vďaka ktorému neprepustí kvapalinu. Preto sa hodí do detskej izby a na lôžka pre seniorov. Zabráni znečisteniu matraca pri nočnej nehode alebo pri vyliatí nápoja. Aj cez svoju nepriepustnosť je látka priedušná. Je vďaka tomu výborným materiálom pre výrobu nepriepustné plachty, chrániče matraca alebo nepriepustné plachty do postieľky.

Prečo chcieť plachtu z látky froté s polyuretánovým záterom?

Vrchná časť je vyrobená z príjemnej 100% bavlny a spodná časť je opatrená polyuretánovým záterom (PU), vďaka ktorému je froté nepriepustné a zabraňuje prenikaniu tekutín a ďalších nečistôt. Plachty z látky froté príjemne hrejú. PU záter zaisťuje ich dokonalú savosť. Perfektne sa hodí na zimu, ale využijete ich po celý rok. Naviac je nemusíte žehliť.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2707 odberných miest po celom Slovensku