Obojstranné obliečky sú hitom tohto roka

 

Jednofarebné alebo vzorované? Ak sa nemôžete rozhodnúť, aké obliečky si zaobstarať do svojej spálne, buďte ako chytrá horákyňa. Skúste kombináciu jednofarebného prevedenia s potlačou.

V posteli sa tak budete môcť obracať nielen vy, ale aj vaše periny. Ak máte náladu na veselý vzor, užijete si dosýta stranu s potlačou. A ak vás prepadne túžba po štýle a jednoduchosti, jednoducho dajte vyniknúť veľkej jednofarebnej ploche na druhej strane. A platí to samozrejme aj pre obliečky na vankúše.

 

 

Možnosti obojstranných obliečok oceníte zvlášť v manželskej posteli, ktorá môže farebne ladiť, aj keď jeden bude spať pod eukalyptmi a druhý zvolí záplavu limetkovej farby. Alebo vás jednoducho nejaký vzor alebo farba po pár dňoch omrzí. Nemusíte hneď prevliekať periny, stačí ich otočiť, a je to! Pre slnečné jarné a letné dni zvoľte svieže pastelové farby a veselé potlače, v chladnejšom období pokojne siahnite po klasickom červenozelenom káru alebo neutrálnej sivej.

 

      

 

Vyberajte si starostlivo nielen vzor a farebnú kombináciu, ale predovšetkým kvalitu. České výrobky zo 100% bavlny majú dlhú trvanlivosť a sú stálofarebné. Ak si vyberiete dobre, môžu s vami vaše obliečky prežiť veľa rokov v dobrom aj v zlom, v lete aj v zime a budú vám slúžiť až do roztrhania.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2707 odberných miest po celom Slovensku