Publikované dňa 8.2.2023

Obojstranné obliečky sú hitom tohto roka

 

Jednofarebné alebo vzorované? Ak sa nemôžete rozhodnúť, aké obliečky si zaobstarať do svojej spálne, buďte ako chytrá horákyňa. Skúste kombináciu jednofarebného prevedenia s potlačou.

V posteli sa tak budete môcť obracať nielen vy, ale aj vaše periny. Ak máte náladu na veselý vzor, užijete si dosýta stranu s potlačou. A ak vás prepadne túžba po štýle a jednoduchosti, jednoducho dajte vyniknúť veľkej jednofarebnej ploche na druhej strane. A platí to samozrejme aj pre obliečky na vankúše.

 

 

Možnosti obojstranných obliečok oceníte zvlášť v manželskej posteli, ktorá môže farebne ladiť, aj keď jeden bude spať pod eukalyptmi a druhý zvolí záplavu limetkovej farby. Alebo vás jednoducho nejaký vzor alebo farba po pár dňoch omrzí. Nemusíte hneď prevliekať periny, stačí ich otočiť, a je to! Pre slnečné jarné a letné dni zvoľte svieže pastelové farby a veselé potlače, v chladnejšom období pokojne siahnite po klasickom červenozelenom káru alebo neutrálnej sivej.

 

      

 

Vyberajte si starostlivo nielen vzor a farebnú kombináciu, ale predovšetkým kvalitu. České výrobky zo 100% bavlny majú dlhú trvanlivosť a sú stálofarebné. Ak si vyberiete dobre, môžu s vami vaše obliečky prežiť veľa rokov v dobrom aj v zlom, v lete aj v zime a budú vám slúžiť až do roztrhania.

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €