Béžové oválné obrusy 40 x 80 cm

Kvalitné béžové oválne obrusy 40 x 80 cm sú veľmi ťažko zohnateľné, ale u nás si určite vyberiete. Ponúkame oválne obrusy 40 x 80 cm v originálnych motívoch, ktoré zakúpite iba u nás. Ponúkame ako jednofarebnébéžové bavlnené obrusy 40 x 80 cm v tvare oválu, tak tiež dekoračné so vzorom alebo s teflónovou vrstvou.

Pri výbere nového obrusu potrebujete poznať rozmer stola, od ktorého sa odvíja rozmer obrusu. U obrusov odporúčame presah aspoň cca 15 cm z každej strany.

Nenašli ste béžové oválne obrusy 40 x 80 cm, ktoré by sa Vám páčili? Naše krajčírky Vám s radosťou béžové oválne obrusy ušijú a to v akomkoľvek rozmere alebo z akejkoľvek látky z našej ponuky.

 
16 rozmerov
Bavlnený obrus - vzor kvietky a motýle na zlatisto béžovom - OVÁLNY
Bavlnený obrus - vzor kvietky a motýle na zlatisto béžovom - OVÁLNY
Ušijeme pre vás
12,20 € od 8,12 € (-33%)
Celkom 1 položka

Oválne obrusy sú veľmi obľúbené, avšak veľmi ťažko zohnateľné. V našej ponuke nájdete desiatky kvalitných obrusov v mnohých rozmeroch, farebných kombináciách a materiáloch. Delíme obrusy na bavlnené, dekoračné a teflónové oválne obrusy. Všetky nami ponúkané obrusy sa šijú v našich šijacích dielňach, preto sa jedná o kvalitný český výrobok.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1160 odberných miest po celom Slovensku