Oranžové oválné obrusy 40 x 90 cm

Kvalitné oranžové oválne obrusy 40 x 90 cm sú veľmi ťažko zohnateľné, ale u nás si určite vyberiete. Ponúkame oválne obrusy 40 x 90 cm v originálnych motívoch, ktoré zakúpite iba u nás. Ponúkame ako jednofarebnéoranžové bavlnené obrusy 40 x 90 cm v tvare oválu, tak tiež dekoračné so vzorom alebo s teflónovou vrstvou.

Pri výbere nového obrusu potrebujete poznať rozmer stola, od ktorého sa odvíja rozmer obrusu. U obrusov odporúčame presah aspoň cca 15 cm z každej strany.

Nenašli ste oranžové oválne obrusy 40 x 90 cm, ktoré by sa Vám páčili? Naše krajčírky Vám s radosťou oranžové oválne obrusy ušijú a to v akomkoľvek rozmere alebo z akejkoľvek látky z našej ponuky.

Celkom 0 položiek

Oválne obrusy sú veľmi obľúbené, avšak veľmi ťažko zohnateľné. V našej ponuke nájdete desiatky kvalitných obrusov v mnohých rozmeroch, farebných kombináciách a materiáloch. Delíme obrusy na bavlnené, dekoračné a teflónové oválne obrusy. Všetky nami ponúkané obrusy sa šijú v našich šijacích dielňach, preto sa jedná o kvalitný český výrobok.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1175 odberných miest po celom Slovensku