Látky s teflónovou úpravou v metráži

Objavte našu ponuku látok s teflónovou úpravou a vyberte si látku podľa svojich prianí a požiadaviek. Látky s teflónovou úpravou sú vyhľadávané hlavne kvôli skvelej vlastnosti materiálu, ktorý odpudzuje vodu a preto je látka odolná proti znečisteniu tekutinami. Látky s teflónovou úpravou sú vhodné predovšetkým pre výrobu obrusov a prestierania, ale tiež na výrobu ďalších bytových doplnkov a dekorácií. Veľmi si zakladáme aj na kvalite a spracovanie materiálu, preto všetky látky s teflónovou úpravou pochádzajú od špičkového českého výrobca.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 23 položiek

Látky s teflónovou úpravou v metráži nielen na obrusy

Kúpte si u nás látky s teflónovou úpravou, ktoré môžete použiť na výrobu obrusov, závesov a iných rozmanitých bytových dekorácií. Je len na Vás, akú zvolíte farebnú variantu, či už klasickú béžovú, sýto oranžovú alebo tyrkysovú a ostatné zaujímavé vzory, napríklad s motýlikmi alebo s jesenným motívom.

Medzi výhody látok s teflónovou úpravou patrí ich nenáročná údržba a fakt, že sú vodoodpudivé. Preto sú vhodné na výrobu obrusov, pretože do seba nevsiaknu žiadnu rozliatu tekutinu a tým pádom sa na nich nevytvorí farebná alebo mastná škvrna. Vďaka týmto vlastnostiam sa obrusy z látok s teflónovou úpravou nemusí tak často prať.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1260 odberných miest po celom Slovensku