Vyvarovacie prikrývky

Vyvarovacie prikrývky sú prikrývky, ich hlavnou prednosťou je možnosť pranie a sušenie na vysokú teplotu. Ide tak o zdravotné prikrývky, ktoré môžete prať do 95°C a sušiť do 120°C. Praním nad 60°C dôjde k zničeniu všetkých mikroorganizmov a roztočov a tým zaistíte maximálnu čistotu lôžka, ktorú ocenia nielen alergici.

Výplň vyváracích prikrývok je antialergénna a je tvorená značkovým dutým vláknom od írskej firmy Wellman. Podľa množstva výplne v prikrývke (udávané v gramoch) je dané, ako bude prikrývka hrejivá a pre aké ročné obdobie je určená. U nás si môžete zakúpiť vyvarovacie prikrývky určené pre letné i zimné obdobie, ale aj celoročné, ktoré sú veľmi obľúbené vďaka univerzálnemu použitiu vo všetkých ročných obdobiach.

Poťah prikrývky je prešívaný a je ušitý z kvalitnej zmesové tkaniny (50% bavlna a 50% polyester) s predĺženou životnosťou a medzinárodným osvedčením OEKO-TEX Standart 100. Vďaka kvalitnému spracovaniu a použitým materiálom zostane prikrývka dlhodobo tvarovo stála. Kvalitu podčiarkuje aj to, že sa jedná o český výrobok.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Dostupnosť:
Celkom 1 položka

Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
993 odberných miest po celom Slovensku