Publikované dňa 1.12.2022

Vianočné darčeky pre celú rodinu

Vianoce sú za dverami a nás čaká každoročné hľadanie vhodných darčekov pre celú rodinu. Poďme spolu zboriť dlhoročné predsudky, že nikto pod stromčekom nechce mäkké darčeky. Uvidíte, že po rozbalení balíčkov z ponuky Goldea obdarovaní doslova vymäknú.

Pokiaľ ide o deti, praktické darčeky nemávajú úspech. Deti si chcú hrať a túžia po spoločnosti svojich hrdinov a obľúbených postáv. Tak čo to spojiť dohromady a darovať im obliečky na vankúšiky alebo obliečky do postieľky s potlačou, ktorú si zamilujú? Pre malých staviteľov a fanúšikov áut môžete vybrať potlač plný bagrov, žeriavov a nákladiakov. Ak dávajú deti prednosť faune, vyberte farebné obliečky s motívmi skutočnej farmy alebo kreslených zvierat. Máme aj slony, koaly, ovečky a samozrejme aj korunky pre malé princezné.

Obrázok: Chlapcom sa zavďačíte obliečkami s autami alebo bagrami 

Obrázok: Malé slečny zase potešia jemný motív s poriadnou dávkou ružovej

 

S pubertiakmi je to ťažké, ale príjemná a teplučká deka by im mohla spríjemniť dlhé zimné večery pri počítači. Ľahká, hrejivá deka z mikrovlákna s vianočným motívom poteší, najmä ak bude súčasťou balenia aj nový počítač. Ostatní dospelí členovia rodiny sa určite spokojia aj s dekou samotnou, treba s luxusnou variantou s extra dlhým vlasom.

Obrázok: Hrejivá deka poteší každého

Obrázok: Napríklad táto s vianočnými motívmi

 

Mamičky je o Vianociach ľahké potešiť. Stačí nezašpiniť parádny obrus už pri večeri, prípadne im pod stromček darovať obrus nový, vianočný. Odporúčame pozrieť sa do ich kuchyne alebo jedálne, aké farby a vzory v nich prevládajú, prípadne si vybrať obrus biely, a to v správnom tvare a veľkosti. Z drobnejších darčekov poteší vianočné prestieranie alebo obliečka na vankúšik.

Obrázok: Mamičky poteší kvalitný obrus

Obrázok: Zvlášť, keď im ho pomôžete prestrieť

 

Oteckom môžete darovať parádnu plážovú osušku s prianím, aby ste sa vrátili na svoje obľúbené miesto pri mori. Do pracovnej dielne, garáže alebo kôlne sa hodia pracovné uteráky, ktoré znesú aj poriadnu špinu bez následných výčitiek. A športovci ocenia kvalitné bambusové uteráky, vhodné aj do sauny.

Obrázok: Nielen u oteckov zabodujete s kvalitným uterákom alebo osuškou

Obrázok: Krásnym darčekom sú napríklad tieto bambusové uteráky

 

Ak hľadáte vhodný darček pre dedka, u nás ho asi nenájdete. Kúpte mu fľašu niečoho dobrého a vyberte u nás radšej darčeky pre babičku. Treba nové závesy, podsedáky na stoličky alebo novú podložku do kúpeľne. Jej spokojnosť a nadšenie bude pre dedka nakoniec rovnako tým najlepším darčekom.

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €