Kúpeľňové a WC predložky

Nechajte sa inšpirovať našou ponukou kúpeľňových a WC predložiek a dolaďte štýl svojej domácnosti do posledného detailu. V ponuke máme dva základné typy predložiek.

Froté predložky pred vaňu a toaletu poznáte najmä z hotelových kúpeľní. Tieto príjemné a savé koberčeky pripomínajú pevný froté uterák a sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny s vysokou gramážou. Výhodou je ľahká údržba, pretože ich jednoducho vyperiete v práčke. Vďaka odolnému materiálu ich môžete používať stále dokola a udržiavať ich v dokonalej čistote. Froté predložky s dizajnovým copánkovým vzorom nemajú zospodu protišmykovú vrstvu, ale v bežnej prevádzke vám veľmi dobre a bezpečne poslúžia mnoho rokov.

Kúpeľňové predložky s protišmykovou úpravou držia na podlahe ešte pevnejšie ako froté koberčeky, preto sú vhodné aj pre staršie alebo menej pohyblivé osoby. Materiál pripomína bežný koberec a je vyrobený zo 100% polypropylénu. Avšak nemusíte sa obávať drsného povrchu, vyšší chlp koberčeka je pre bosé nohy veľmi príjemný. Predložky ponúkame v klasickom obdĺžnikovom tvare v dvoch základných rozmeroch 50x40 cm a 60x100 cm pred vaňu alebo umývadlo. Samozrejme máme aj predložku s vykrojením vhodnú pred WC.

Obe varianty kúpeľňových predložiek ponúkame v niekoľkých príjemných farbách a dezénoch, aby ste ich mohli ľahko zladiť s obkladmi a ďalším vybavením svojej kúpelne. Predložky aj koberčeky sú českej výroby a skvele odolávajú vlhkému prostrediu.

Celkom 39 položiek

Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2707 odberných miest po celom Slovensku