Bavlnené posteľné obliečky s kvetinovými motívmi

Bavlnené obliečky s kvetinovými motívmi môžu budiť dojem staromódnej spálne, ale nenechajte sa pomýliť. Kvetinové vzory sú teraz veľmi módne. Veľmi záleží na tom, aký vzor a akú farebnú kombináciu zvolíte. Môžete zaspať na lúčnej lúke, v záhrade, medzi obľúbenými pivonkami alebo v záhone levandule. Alebo si zvoľte japonskú sakuru, stredomorský eukalyptus či havajské kvety.

Posteľné obliečky s potlačou kvetinových motívov šijeme v českých dielňach z kvalitnej 100% bavlny s vysokou gramážou 145g/m2, ktorá je zárukou dlhej životnosti a stálofarebnosti aj pri častom používaní. Obliečky majú praktické zapínanie na zips.

Praktické posteľné prádlo šijeme v klasických rozmeroch prikrývky 140x200 cm a vankúša 70x90 cm. Ponúkame aj predĺženú dĺžku prikrývky 140x220 cm a niekoľko rozmerov pre francúzske prikrývky až do veľkosti 240x220 cm. Novo si môžete zvoliť veľkosť obliečky na vankúš, ktorú vám upravíme na mieru zadarmo.

Kvetované posteľné prádlo môžete striedať aj s jednofarebnými bavlnenými obliečkami, ktoré sa nikdy neomrzia. Nezabudnite na kvalitné plachty alebo ďalšie obliečky na vankúšiky v našej ponuke.

Celkom 49 položiek

Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2670 odberných miest po celom Slovensku